Verkia ir labiau negu moterys, nes vyras daugiau stengiasi del moters, negu moteris
|
|
|
Anonimas
2609
Verkia ir labiau negu moterys, nes vyras daugiau stengiasi del moters, negu moteris
Anonimas
4683
Žmogau nesupratai demo. Vyrai neverkia šiaip sau, bet jeigu jų gyvenime atsiranda tos kalės, tai nėra ko stebėtis. Vyrai irgi turi jausmus, ir galiu teikti, kad didesnius, nei moterys.
Anonimas
4685
Tikri vyrai neverkia
|