PATALPINTI

Vadinasi 3G - tačiau 3G čia nė kvapo nėra

2010.12.15 15:09 polekas
  • 3
5
nu, ir, uzpisa







Nuotraukos nėra
Anonimas 5651    
#3 Čia net ne iPhono originalas, idiote
Nuotraukos nėra
buxaaas 5670    
nešauk ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5670    
3rd generation idijote!!!!!
Nuotraukos nėra
buxaaas 5671    
ne į temą
Nuotraukos nėra
Anonimas 5671    
WTF?
Grįžti į viršų