#14 Gerai Pandyte (hug)
Užuojauta-tai užslėpta piktdžiuga - Atsikvepi,kad tai ne tu ir tas, kurį tu myli.
Apsiverkit
5772
Apsiverkit
5773
#12 Jei suprastum butum pirmoj vietoj :D
Apsiverkit
5773
#10 svarbu, kad pati nesupranti :D
Anonimas
5774
kaaaaaaaa????????
Anonimas
5775
Jeigu aš būčiau vietoj to vyro, siūsčiau abi merginas į virtuvę man iškept didelį kepsnį, o ne glebesčiuotis, moterys turi visada dieną suktis virtuvėj!
Jeginis
5778
#6 Baigiasi baigiasi ta bukumo pandemija jau :)
Anonimas
5778
Uzuojauta, tai pavirsutinis dalykas. Guodi ir padedi del to kad zinai, jog ir tave paguos ir pades. :) Visada bet kokiuose dalykuose, galvojam apie save, kaip savo subines nenusvilt. O kitas? kitam pora zdz pasakai, kad viskas bus gr ir toliau gyveni savo gyvenima
Montis
5778
netiesa! vistiek, svarbiausia buna uzjausti kita, tik poto eina dziaugsmas, kad tai neatsitiko tau ar tavo mylimiem zmonem. nepritariu, ner zmones tokie beviltiski egoistai.
Anonimas
5779
ziauri demo....
Anonimas
5779
Taikli demo:)
|

