PATALPINTI

Užuojauta-tai užslėpta piktdžiuga - Atsikvepi,kad tai ne tu ir tas, kurį tu myli.

2010.09.01 Anonimas
  • 28
13
Užuojauta-tai užslėpta piktdžiuga







Apsiverkit 5772    
#14 Gerai Pandyte (hug)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#13 Paulyte, nesikabinek dabar prie manes:D
Apsiverkit 5773    
#12 Jei suprastum butum pirmoj vietoj :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5773    
#11 Nesibaimink, suprantu:D
Apsiverkit 5773    
#10 svarbu, kad pati nesupranti :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
#9 Ne visiem lemta suprast mano demo:)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5774    
kaaaaaaaa????????
Nuotraukos nėra
Anonimas 5775    
Jeigu aš būčiau vietoj to vyro, siūsčiau abi merginas į virtuvę man iškept didelį kepsnį, o ne glebesčiuotis, moterys turi visada dieną suktis virtuvėj!
Nuotraukos nėra
Jeginis 5778    
#6 Baigiasi baigiasi ta bukumo pandemija jau :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5778    
Uzuojauta, tai pavirsutinis dalykas. Guodi ir padedi del to kad zinai, jog ir tave paguos ir pades. :) Visada bet kokiuose dalykuose, galvojam apie save, kaip savo subines nenusvilt. O kitas? kitam pora zdz pasakai, kad viskas bus gr ir toliau gyveni savo gyvenima
Montis 5778    
netiesa! vistiek, svarbiausia buna uzjausti kita, tik poto eina dziaugsmas, kad tai neatsitiko tau ar tavo mylimiem zmonem. nepritariu, ner zmones tokie beviltiski egoistai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
ziauri demo....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5779    
Taikli demo:)
Grįžti į viršų