PATALPINTI

Tvarkant kambarius smagiausia - vytis katiną su siurbliu.

2011.02.26 rasSSaa
  • 413
48
Tvarkant kambarius smagiausia







Nuotraukos nėra
Anonimas 5440    
mano katinas nebijo siurblio
Nuotraukos nėra
Rrrugyte 5445    
Mano suo tai loja ant siurblio
Kentux 5488    
Su šuniu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5547    
mano kaciokas nebega jam patinka :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
Xa, taikliai. :D Tik ne katiną, o šunį.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5549    
gaila kad katina neturiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5551    
Gryna tiesa! :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5554    
būna būna taip. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5556    
agree :D
ninadalala32 5577    
arba suni :D
Piggytwo 5579    
d
Gintaute 5593    
XD
indigokid 5594    
#11 naujoji ritere
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
shut down ledy viktorija nes susiurbsiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5596    
Yeah.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
bl gerulis katinas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5597    
#9 tai vaikai šunį duuh
Nuotraukos nėra
Modukou 5598    
in soviet russia katinas su siurbliu vyjasi tave. : |
Mivo. 5598    
Aš tai su siurbliu nusiurbiu nuo šuns plaukus, ne jis labai šeriasi :D
aandrius 5598    
na aš tai vaikydavausi savo vargša šuniuką :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
O maniau, kad če aš viena taip darau. ;D
Nuotraukos nėra
Moni123 5598    
#24 Tas pats :D
Nuotraukos nėra
Trademarkk 5598    
Ne taip smagu kaip laizyt 9 v batareika
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Anksciau taip darydavau, bet dabar per daug gaila katuko, nes jau nokiom akytem ziuri isigandusiom kai pamato siurbli ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
As net nespeju istraukt ir ijungt siurblio, o kate jau buna pasislepus i tolimiausia ir nepasiekiamiausia kampa :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Sadizmas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
pas mane su suniuku tas pats ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
neturi ką veikti ;[
minge 5598    
ka tik siurbiau, tai vargsas katinas i lauka prasesi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#15 "Kist koja i prisikta tapke" :D :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Prajuokino rimtai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Visada taip ;D
gretagreat28 5598    
prajuokino :D
Nuotraukos nėra
JTL 5598    
jo smagu gaudyt o poto kist koja i prisikta tapke ar dar kas nors
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
as irgi:/
Leezash 5598    
Ble, neturiu katino, gaila... :(
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
#11 ,,apsiverk" :D
robhertytute 5598    
#9 tai tau nesmagu tvarkytis
#10 apsiverk
Dywa 5598    
tikrai ne . poto gasdinti katiną . jėtus vargšas katinėlis
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
O jei neturi katino?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
foto gera pritaikyta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5598    
Ankščiau kai būdavau mažesnė taip darydavau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Tik panų komentarai, gal todėl, kad jos tik ir valo namus? retas atvejis kai vaikinai mielai už kokią sesę ar mamą išvalo.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
JOOOOO . ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
pastoviai ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5599    
Kai paziuriu virsuj tik panu komentarai ;D isdykeles ;P
kiki17 5599    
bijo jie ir dziovintuvo :D
Tomi1 5599    
Žiauriai smagu :D
Grįžti į viršų