PATALPINTI

Turiu svajonę - kad vieną dieną ši tauta pakils ir pradės gyventi savarankiškai.

2011.08.19 20:56 stribas
  • 1
3
Turiu svajonę







Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
#2 tai tu turi svajone ar nuomone?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
o as turiu svajone kad man px nors jie ir isdves
Nuotraukos nėra
Anonimas 5427    
Ar žinai, kad daugiausia apiplėšimų ir nusikaltimų padaro juodaodžiai? Jeigu jie savarankiškai gyvens, tai nusikaltimų bus dar daugiau.
Grįžti į viršų