Pirisimenu, kaip man "Numb" kllipas patiko :D
|
Anonimas
5584
BeFree
5584
aisku yra.. pz
Anonimas
5584
Nesiklausiau..
Anonimas
5585
nupopsejo isvis jie :/
Anonimas
5585
turbut nera buve kvailesnes demotyvacijos kuria netycia ijungiau...
Anonimas
5585
NESIKLAUSIAU
Anonimas
5585
Mes visi juos mylim :D Nuo pat vaikystes...
Anonimas
5585
Nu tikrai ne mano megstamiausia grupe, bet visu dainu nesu praklauses.
monciuukas
5585
aš ir db klausau:D
|

