PATALPINTI

Turbūt nėra ne 1 žmogaus - Kuris vaikystėje nebūtu klauses Linkin Park.

2011.03.13 21:42 Zzzipiuxxx
  • 6
9
linkin, park




©



Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Pirisimenu, kaip man "Numb" kllipas patiko :D
Nuotraukos nėra
BeFree 5584    
aisku yra.. pz
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Nesiklausiau..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
nupopsejo isvis jie :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
turbut nera buve kvailesnes demotyvacijos kuria netycia ijungiau...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
NESIKLAUSIAU


Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Mes visi juos mylim :D Nuo pat vaikystes...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Nu tikrai ne mano megstamiausia grupe, bet visu dainu nesu praklauses.
monciuukas 5585    
aš ir db klausau:D
Grįžti į viršų