PATALPINTI

Turbut daugelis susimastome - Kodel As turiu spuogu, o jis/ji - Ne!?!

2011.06.22 11:10 actiav
  • 3
3
Turbut daugelis susimastome







Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
nes prausesi?
Nuotraukos nėra
actiav 5484    
Zinok, ne visiems duota kad jei ir viska prisiziuri, vistiek buna.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5484    
Turbūt todėl, kad prisižiūri odą ir neryja kas papuola.
Grįžti į viršų