Jau vien is zodynelio matos kas tu per pana...Dar sako nekabinciau tokio,man atrodo taves nieks nekabintu,susireiksminus tai netas zodis
Tu visada toks kvailas? - -Ne , tik tada kai su tavim bunu o šiaip aš normalus .
Anonimas
5177
puukis4
5578
:D
Anonimas
5616
Šuda sumale #1 krč ;D
Anonimas
5618
#1 tiek mergina, tiek vaikinas gali taip pasakyti, jeigu jie abu gerbs vienas kitą tai ir nesakys. Man atrodo, kad tu per daug nusiteikęs prieš merginas, nes esi kažką panašaus patyręs ir pan. O demo gera, juk kiekvienas nori kuo geriau pasirodyti prieš tą, kuris jam patinka. Soo, kiekvienas praranda sveiką protą tam tikromis akimirkomis.
Anonimas
5618
#1 Visur apie tą sava istoriją šneki :D Turbūt nėra žmonių gavusių mažiau 5 už istoriją
Anonimas
5619
reiskes biski megsti nusirasyt ;D #4
Anonimas
5619
bsky leva demo
Anonimas
5620
#1 Man iš istorijos 6 ;D Ir tu teisus, nes aš tau nepritariu.. Ne mergina turi stengtis dėl vaikino, o turi būti abipusiai jausmai,. Jei bx lopas ir sėdi užsičiaupęs ir jį reik temti už liežuvio, tai bbd net nemeginčiau kalbint tokio..
Anonimas
5620
Mldc #4
Anonimas
5620
uzsikruskit su savo tais pritarimais.
Anonimas
5620
4 pritariu
Teenagor
5620
būna ir man :/
Anonimas
5620
agree #1
Anonimas
5620
4# Pritariu.
Anonimas
5620
Turiu iš istorijos 9, bet nesutinku. O tau, manau, iš lietuvių 5.
Anonimas
5620
visada
Anonimas
5620
#1 sutinku
Anonimas
5620
Matot kuo skiriasi mergina nuo vaikino? Vaikinas, kad ir kokia ji bebutu tokiu zodziu nepasakytu.O mergina sau leidzia viska.Toks naivumas merginoms kenkia :) Pati turetu derintis prie vaikino, visada taip buvo, visada taip bus.Jei merginos nepritariat, net neabejoju, kad 5 ne daugiau uz istorija tuyrit :)
|

