PATALPINTI

Tu myli moterį, ne todėl kad ji graži... - ji graži nes tu ją myli.

2010.10.03 ievaram
  • 534
43
Tu myli moterį, ne todėl kad ji graži...







Nuotraukos nėra
Anonimas 5629    
WOOOOWOasodas lydomes visi dabar
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
#40 :D:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5730    
Čia ne demotyvacija, o emotyvacija.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5733    
tas pats kas bezdzione butu uzdeja ;D
gretagreat28 5736    
Miela :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5739    
Jau kaip nemėgstu banalybių
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
Čia kas nors dar suvokia, ką reiškia "DEmotyvacija" ir kokio velnio jos atsirado, ir kodėl jos (normalios) būna juokingos ?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5740    
#34 tai kodel man krenta i aki liudnesni zmones nei linksmi? nors pats nesu liudnas? aisku nekalbu tu atveju kai kalbasi su taksafono budele :D nevisada tinka tas dalykas nes vienu zmoniu demesi patraukia liudnas zmogus kitu linksmas treciu zmoniu demesi traukia paslaptingi zmones...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#34 Taip, ir butent, del to kai kurie is musu yra prakeikti, likti vieni. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
visi raso tiesa tiesa cia jei vaikinas isimyli tai jam ji ir pati graziausia buna. Ne ta cia norejo pasakyti. Jei panele myli ji svyti visa ta meile, jos veide daznai buna sypsena, ji laiminga pati ir jos akys laimingos ir del visu siu dalyku ji buna grazi. Viskas tik del to kad ji isimylejus. kada zmogus nemyli ar yra iskaudintas jis eis gatve nuleides galva, be sypsenos ir liudnas ir kad ir koks grazus jis butu niekas to nepastebes, o kada eina zmogus gatve su sypsena veide laime atrodo verziasi is jo, akys blizga dziaugsmu, is karto automatiskai tas zmogus krenta i aki ir grazus buna savo svytejimu vidine laime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
nx tokias demotyvacijas
winston 5741    
tai jei as isimylesiu zvaira kreivasnuke su nulepusiom ausim, kreiva nosim ir issikisusiais dantim tai del to ji grazi pasidarys? tokios gejiskos minties dar paieskot reiktu, dworfe tu 90levelio ;] ...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Simpatiska panele. :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
faina panele ;]
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#25
kai nusikabinsi tokią (jeigu tu bx) tada galėsi kalbėt :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#18 Google translater'is ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#25 Pritariu ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Nebesvaik debile, grazi pana fotkej
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Kad ta merga fotkej baisi xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
visiskas BRUDAS. TOKIA NESAMONE. BAISU
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Na ir demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
myliu tave ievaram kad istaisei pirmos demotyvacijos klaida :D o siaip buciau pasakes banalu bet neapsivercia liezuvis nes dauguma to nesuvokia ar bent nenori suvokti :D tad saunuole :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
google translate ikales :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
#18 Svaike:
Turi but:
You love women not because she's beautiful..
She's beautiful, because you love her.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5741    
Svaike, pirma anglu ismok, tada versk dolbajobas :)
Nuotraukos nėra
Svaike 5741    

You love her not necessarily for he - She is beautiful to you because you love her.
Nuotraukos nėra
Svaike 5741    
Nuotraukos nėra
Milk.buckeT 5741    
#14 nors vienas..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#3 :D:D:D:D
Prada 5742    
nu vat pvz myli ir nežiūri visiškai ten į jokias figūra ir pan.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
#10 Pritariu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Tiesa
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
6# prie ko cia tas emo?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Svarbu, kad gerai paimtu, o kitas jau isivystis savaime.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Tai ismoksta spakliu naudot :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
kai išsiskiri po dvieju metu draugystes, pamatai kad tai meile dare ja gražia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
Kaip gražu :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
bl zajibali cia daryt EMOtivacijas is demotyvaciju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
kazkaip panasiai ir yra :)
garbane 5742    
whatever
povilasq 5742    
#1 tai ją jau myli kažkas kitas ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
gili mintis. ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5742    
o jeigu moteris grazi?
Grįžti į viršų