Tai ir sako kad turejo nuryt bet nenurijo...
Tu esi ta našta - Kurią tavo mama turėjo nuryti
Anonimas
5208
Anonimas
5281
nelogiska demo, nes jeigu tu ESI tai tikrai nenurijo taves...
Rocknroll
5427
#11 akvile debile
Anonimas
5442
Akvile tai duok jei sakai
Punceka
5448
Kai užaugsi, suprasi ir mėgausies.
Anonimas
5448
Kvaila demotyvacija, nesuprantu ko tie bernai vis ir sako ciulp byby... Ciulpk papa ir laizyk pizdu.
Anonimas
5456
sitas geras
Anonimas
5462
Netiesaaaaaaaa.
Anonimas
5463
kokia šlykšti...
Anonimas
5463
pagaliau kažkas ką galiu pavadint demotyvacija
Pepper
5463
vaikas, nieko apie gyvenima nezino ;)
Anonimas
5463
Pagaliau demo, kuri nėra apie jausmus ir žmonių santykius. Respect.
OoS
5463
Žinau, kad visiems px, bet aš šitą užskaitau!
Anonimas
5463
Tu ''as'' ir ''mano'' su klaida parasei..
tomas1996
5463
pzdc tj demo tvirtina kokias nenormalus moderatoriai, kurva normaliausios kaip visada nepatvirtintos
Synecdoche
5463
Ant tiek žiaurus, kad net geras :) +
|

