PATALPINTI

Tikri jausmai yra ne tų, - kurie kasdien susitinka, o tų,kurie nesusitikdami vienas kito nesugeba pamiršti.

2010.11.21 etunile
  • 941
34
Tikri jausmai yra ne tų,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5250    
jis to nesupranta...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5525    
Kraciau nuo #1 ligi #32
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Jaigu galimybiu nera istisai buti kartu. O manau, kad tikrai nevieniems taip buna...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5571    
Jaigu ka, meile ir prasideda nuo susizavejimo, simpatijos. Jai budami toli istisai vienas apie kita galvoja, o susitike svajoja nebeissiskirt ir tai tesias ilga laika..tai kaip tu zmogau kitaip sita viska pavadinsi.?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5587    
O as myliu ja, ir man tikrai geriau, kai mes kartu, nei atskirai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5608    
#28 Kaip suaugsi suprasi vaikyti.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5618    
meile neegzistuoja - tai poetu isgalvotos nesamones
Nuotraukos nėra
Anonimas 5632    
Papisčiau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5640    
tikra tiesa. :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5642    
Kazkaip man atvirksciai atsitiko.:sss
Nuotraukos nėra
Anonimas 5656    
meile per atstuma yra kvailybe.. tiesa sakant meile per atstuma net uzsimegsti negali.. o jei jums tai atrodo tai jus dar nezinote ka vadinate meile...kai ismoksit atskirti susizavejima ir potrauki nuo meiles tada supasit...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5660    
#21 (Y)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5674    
Tikra tiesa meile per atstuma tik dar sustipreja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5675    
emotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5679    
Meile per atstuma..Ir dar kai savo mieste tyuri vaikina su kuriuo ilgai draugauji gruzina :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5681    
Minkstakuniu demo.
bagyra666 5686    
kur demotyvacija
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
o tu išvis žinot ką reiškia demotyvojuoja? #16
čia pastebėjau bent pusė maišo žodį demotyvacija su motyvacija. be to paskaitykit , demotyvacija.lt- anekdotai, mintys ir pan. tai ką jūs čia kalbat išvis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5686    
Nu blet jūs man galit pasakyt, kurioj vietoj čia kas nors demotyvuoja??
Nuotraukos nėra
Anonimas 5687    
Tikra tiesa!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5690    
Tiesa.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
cia tipo meile per atstuma ! gera demo! :)
Nuotraukos nėra
mencija 5692    
kartais yra lengviau šiltus jausmus išlaikyt nesusitinkat, prisimenant žmogų kaip idealą ir jo ilgintis, nei gyvenant kartu, matant kasdien - su visais privalumais ir trūkumais.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
#6 pritariu tau zmogau, tokie ir daugiausia pastangu reikalauja.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Taip iseina, kurie susitinka kasdien, ju jausmai netikri.. Gana gi situ nesamoniu kurt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
:D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Nebūtinai, na bent jau mano atveju :)
Vesta.. 5692    
Pritariu.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5692    
Manau tikrais jausmais galima pavadinti ir tuos kurie kasdien susitikdami, sugeba vienas kitam neatsibosti :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
:)
Nuotraukos nėra
anarchija 5693    
db pagalvojau apie ka pagalvoju kiekviena diena ir galvoju, kad naaa... ce pataike
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
nu jomajo, gera demo, būtina jums prie visko prisikabinėt...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5693    
JOOOOOOOOO NETIKRI!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5694    
tai tipo tu kurie susitinka netikri? :D
Grįžti į viršų