kas galit paspauskit cia, dekuj is anksto :) saskaita.5a.lt/?id=gzik6kkdncbmlv2rls5b8mqk3j723x
Tėvai taupė tavo mobiliajam - O tu paleidai jį į sieną tik todėl, kad jis neparašė..
Anonimas
5116
Anonimas
5347
Arba paleidom i siena del to, kad rysio negaude ;ss :D
Anonimas
5388
taupykit tėvų pinigus, daužykit galvas!
Anonimas
5514
omg kaip mano mamos telefonas :D gaila kad taip lengvai dusta :///
Anonimas
5515
Telefonų daužytojam sakau: paauglystė praeis, telefonai nebemirs. Nu rimtai, paskui pykstat jei durnėm vadinam, bet rimtai gi tokios
Anonimas
5515
Kad jis ant grindų, ne ant sienos.
simonas101
5516
htc :)
blackdist
5516
Jai reikėjo virtuvėj stovėti, viskas būtų buvę daug paprasčiau...
Anonimas
5516
#12 me too
Anonimas
5517
Kitą kart savo galvą paleisk į sieną,gal normalesnė pasidarysi.
Anonimas
5517
emotyvacijos bruozai. Tik kvaile tel i siena paleistu.
sima48
5517
As uz savo bapkes telefona nusipirkau , niekad nepaleisciau jo i siena ;)
Anonimas
5517
kaip jus nesuprantat kad cia sarkazmas?
Anonimas
5517
tevai gali nupirkt net ir nama tik jai baisi tau nieks nerasis
Reinass
5517
Mano ragelis.
Anonimas
5517
baikit tokias nesamones rašyt, užpisot jau
Anonimas
5517
Oho.įspūdinga demo.
Anonimas
5517
uzsidirbu pats, ir vistiek sudauzau :D
Anonimas
5517
kazkodel net gaila pasidare
Punceka
5517
#3 matosi, kad net nesuvoki kas cia norima pasakyti. Nebesidaryk gedos :-)
Anonimas
5517
nx, jau uzkniso sitos debiliskos demo apie bernus ir kaip jie pastoviai neatraso, nx nepatrauklios esat tai ir neraso, viskas tuo pasakyta!
wtf.
5517
Nervus susitvarkyk, boba
asen
5523
Tevai augino vaika, o uzaugo emo
|

