#5 Glušas esi, todėl ir nesupratai...
Tėti, užaugęs būsiu kosmonautu! - Ne, sūnau, nebūsi..
Anonimas
5031
batmanjoker
5257
nesupratau lolo duhai
Geras_Iksas
5486
#3 taigi i fura krove, ka tu, nieko nesupranti? :D
Anonimas
5487
Mano protinga galva mąstant eskavatorius neveiksnus, nes jeigu su juo čia buvo kasta tai kur yra iškasto smėlio krūva. I am Captain.
povilasq
5487
pz kai kietuma O.o
Geras_Iksas
5487
tai KAAAAAAAAAAAIIIII zaislelis!!! :O
|

