PATALPINTI

Teisingas požiūris

2015.02.10 vnz3
  • 9
8
poziuris,pica,susi






starka 4133    
Manau nera tas sushi taip blogai. :/
Nuotraukos nėra
Anonimas 4144    
Jei pica tai tik amerikietiska.
Beto sushi yra pats skanisusias uzkandis pasaulyje.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
Citata is pacano kuris negirdejes kas yra "skonio reikalas"
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
kokie bjaurus ir negrazus pirstai naciort apsivemt galima. Jei pana tai ziauru, o jei bachuras tai vapse patyliu. Nusikarpyk nes kaip pedikas atrodai
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
Vienoje foto žalia mėsa, kitoje tešlos gabalas... Geriau mėsos kepsnys su daržovėmis.
Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
Jau tik demo autoriui ir zinot kas yra "teisingas poziuris"
Gyvenimo_Budas 4156    
Tai kam tada valgyt juos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4156    
nestumkit ant sushio nuopisos!
Grįžti į viršų