PATALPINTI

Tavo nuomonė - Svarbi visiems šiems žmonėms kambaryje

2010.10.01 Anonimas
  • 98
13
Tavo nuomonė







Nuotraukos nėra
Anonimas 5585    
Kompui rupi :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5746    
#13 Nebutinai, juk yra trikojų ir fotografavimo užlaikymas :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
bent jau vienam žmogui tikrai rūpi, kažkas nufotkint turėjo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
#6 nuzude :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
kajp mane nerwina tokios xujnios
Nuotraukos nėra
Anonimas 5747    
taip lietuvoje ir yra
Spameris 5748    
Matyta jau.
jar69 5748    
maciau :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
visi sie 56 ninzes gerai pasislepe :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5748    
Geriau skambetu taip:
Stai pilnas kambarys zmoniu, kuriems tai rupi.
Apsiverkit 5749    
Kaip jie tiek daug žmonių sutalpino į tokią mažą patalpą?
Nuotraukos nėra
delirium 5749    
copy-paste ftw
Nuotraukos nėra
Anonimas 5749    
old
Grįžti į viršų