pati seniausia :D nokia :P#26
Tave apsupo tuzinas plėšikų. Ką darai? - Bėgu naxui
Anonimas
5126
Anonimas
5564
#27 x -> ch
Anonimas
5564
gal naHui o ne naXui? wtf x?
grandtexx
5582
issitraukiu savi ismaniaja plyta: 3310 ir dauzau viesiem smukius ;D
Anonimas
5652
Jeigu lietuvoje jus uzpuola 10 treniruotu plesiku, tu jiem istrauki savo ismanujy telefona....
jorkinas
5654
#13 grynai filosofas ;D
Rocknroll
5655
alibaba ir 40 plesiku sakau sezamai atsiverk nx
Anonimas
5657
#13 neigilink blt :D #16 o sitas geras :D
Anonimas
5657
iŠSitraukkiu savo išmanųjį telfoną, įsijungiu FaceBook programėlę ir savo statuse parašau : "Mane apsupo tuzinas plėšikų" :D
Anonimas
5657
Čia Indija. O tas vyras kaip tik ginasi jų mėgstamiausio sporto - kriketo lazda.
Anonimas
5658
#16 Ne, tu atsidarai tiesiog pipedija www.pipedija.com/index.php/EN :))
demolikedemo
5658
#16 :D
Anonimas
5658
EreZ gerulis . : D
Anonimas
5658
Tada išsitrauki savo išmanųjį telefoną, įsijungi GPS programėlę, o tik tada bėgi nx... Visgi pirma reikia žinoti kur bėgti.
Jaded
5658
Žemo lygio demo.
Anonimas
5658
nuo pirmo smūgio guli ant žemės ir akimirksniu tampi religingas :D
Anonimas
5658
kaip tu begsi kaip apsupo?
Anonimas
5658
Aišku, kad išsitraukiu savo išmanųjį Nokia 3310 ir įsijungiu Space Impact!
Anonimas
5658
#5 #7 : D
pr0
5658
#7 xD
Anonimas
5658
As irgi ,nes neturiu sumaniojo telefono
Anonimas
5658
mk47? Ner tokio blat
Anonimas
5658
Išsitraukiu savo Nokia 3310 ir surenku 2k taškų ant snake.
Anonimas
5658
issitraukiu mk47 .1s /600 problem , ir visus nusaunu :D
Anonimas
5658
issitraukiu ismanuji telefona , pakeiciu facebook statusa ir begu nx . ;D
shypt
5658
Hds: samone, jei nesipratai minties verciau nekomentuok
Anonimas
5658
nesamone
Anonimas
5658
Čia jau išmaniojo telefono nebereikia :D
Anonimas
5659
Išsitraukiu išmanūjį telefoną ir įsijungiu facebook programėlę. :))))
|

