PATALPINTI

Tauragė - geriau ten nevažiuoti...

2010.08.07 14:59 Anonimas
  • 13
20
taurage, vagiu, krastas, nevaziuokit



Nuotraukos nėra
Anonimas 4034    
kas turit ta video issisaugoje atsiliepkit !!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 4042    
Sveikas,
Ar turit dar ta video,man jo reikia :)
nes cia neberodo ..
Nuotraukos nėra
Anonimas 4831    
durna sene tikriausiai niekur kitur nebuvus ir nieko nemacius o apvaryti kanors noris
Nuotraukos nėra
Anonimas 5258    
haha, aš iš Tauragės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5522    
as tikras tauragiskis ir tom dizojosi jaj
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
#8 ooo taip. :D
Nuotraukos nėra
ruliustympa 5615    
#12 Aš ir didžiuojuos, kad aš iš Tauragės :D
sueis 5615    
#11 dėja tauragiškė aš ;)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5615    
Ka nor tegul saka ta boba ir kiti ten ,kas nemėgst Tauragės :D man px Aš iš Tauragės ir aš tuo didžiuojuos. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
gerai sueis nebenusisnekek matos tada ne is taurages esi. daug tauragiskiu pasirinkimo neturi kur varyti todel ir buna ten.
sueis 5616    
0,5 davė jai ir pasnekejo. Nx ji tada cia sedi tauragėj, jei jau taip. Ant tauragės žmonių stumia tauragiškė, juk pati ji įeina į tauragės piliečių sąrašą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5616    
taurage geriausia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
ten turbut visi visus pazysta ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5617    
Pati esu is taurages, bet tikrai nera taip kaip kalba sita moteriske :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5757    
Bu jo taurage kur nors isgirsi nebent del kontrobandos...
varna 5798    
"nutilk tu,ka ten burbuliuoji"xD
ten tai lūžau xD
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
as pats is taurages, pizda kaip is sito su draugeleis zvengdavom;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
taip, geriau nevaziuokit pas musu :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5800    
ŠITOJE DEMOTYVACIJOJE NENORIMA ĮŽEISTI TAURAGĖS, NEPYKIT.
Grįžti į viršų