#28 ir man taip buna
Tas beviltiškas jausmas supratus, - jog ieškomam daiktui negali paskambinti...
Anonimas
5354
zuviene
5374
mane tai uzknisa kai zinau kaip susidejus daiktus grysta sese tipo sutvarko kambarius ir tada nieko nerandu nes ji perdeda kur jai patogiau
Anonimas
5466
tas beviltiskas jausmas kai supranti kad demo nukopinta
Anonimas
5675
man tai buna:D
Anonimas
5677
pritariu demo :)
Anonimas
5677
kazkas matyt gerai moka lietuviu rasyba kad jam daiGtas :D
Anonimas
5678
Pastoviai taip buna :D
Anonimas
5679
#21 zostkai ;D
Anonimas
5680
#18 SuFail'inai biškį. :D
Anonimas
5680
O nori pasakyt, kad reikėtų rašyt "DaiGtas"?? :D
gretagreat28
5680
ir da graziau jei jis buna issikroves :))
n3xt
5681
daiKte tu daiKte
Anonimas
5681
As kai akinius kur nors nusimetu,taip galvoju:D
Anonimas
5681
Man yra buve kad ieskau daikto ir taip truksta CTRL + F......
Anonimas
5681
buvo.
Anonimas
5681
visad taip pagalvoju :D
Anonimas
5681
arba padaryt kambari ctrl+f :D
Anonimas
5681
kam labiausiai reikia paskambint tai raktam. :D
Anonimas
5681
geras :D aš ne viena kart esu taip pagalvojes :D
Anonimas
5681
Buvo
Anonimas
5681
taip beviltiska,kad yra bent kelios tokios pacios demotyvacijos... baikit kopijuoti.
Anonimas
5681
Ta beviltiška demotyvacija, apie jausmus.
Chimera.
5681
Kaip tamsia nakti pirstu i aki. Nu taip tiksliai.... 10 balu. :D Uzskaitau.
Anonimas
5681
būtent :D
Anonimas
5681
#4 matau nesuprato esmės... ;D
Anonimas
5681
Demotyvuoja,todel turiu juos du.
Anonimas
5681
Nuu jo. ;D
Anonimas
5682
tikra tiesa :D
Anonimas
5682
Laaabai daznai buna :D
|

