PATALPINTI

Taigi...

isminciai







Nuotraukos nėra
Anonimas 5073    
kaip sugeneruot sita dayka ? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5097    
TEIP :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Nuskanavau :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
#8 QR kodas. Jame buna link'ai arba paprastos žinutės.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
nesuprantu kas cia paaiskinkit
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Išmok skyrybą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
"Tai ką gudruti, išmaniuoju naudojiesi, ane?"
Nuotraukos nėra
Anonimas 5098    
Vat ir ne, nesinaudoju, bet galiu ziureti situos dalykus :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5099    
Ta ką, kad naudojuosi? :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5099    
Naudojuos naudojuos :D
Nuotraukos nėra
Damdam 5099    
Kas cia yra? Nu as suprantu kad cia tas barcodas , bet kas nuskanavus? ;D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5099    
Ot smagu žmones išdūrinėti kas IT nesigaudo :D
Grįžti į viršų