PATALPINTI

„Tai neįmanoma.” - pasakė priežastis. - „Tai skausminga.” - pasakė išdidumas. „Pabandyk.'' - tarė svajonė.

2011.03.27 Anonimas
  • 343
21
„Tai neįmanoma.” - pasakė priežastis.







Nuotraukos nėra
Anonimas 5187    
#19 duhas esi todel taip ir sakai ;))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5542    
#19 cypliau tu geriau uzdusk su savo eilerastukais
Nuotraukos nėra
Anonimas 5548    
sudas ne sviestas vilnius- ne miestas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5557    
Nekurk demotyvaciju tare blaivus protas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5565    
#16 "nes tau to reikia 16komentaro autoriau" pasakiau as tau
Nuotraukos nėra
Anonimas 5566    
"pasigydyk" Pasakiau as.
Nuotraukos nėra
MeistrasC 5566    
nieko kito ir negalima tikėtis, kai mildukai 11 metų visokie sukuria :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5567    
O kur čia demotyvacija?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
#10 :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
o ka sako suniukas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
.Me.Just<-- Laba ;) na tiesiog nuejau y google ir parasiau svajone, tai man ta ft ismete tiesiog ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
O sveikas protas kaip tylejo, taip tyli....
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Like. P.S. gal ir kvailas klausimas, bet kur tokia foto radai? :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
malonu, kad patiko ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
Tokia sauni, kad xuj parisi kaip cia viskas siejasi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5568    
ka?!
NesTaiPaprasta 5568    
tikrai labai šauni demo:)
Spameris 5568    
"manau tai neteisėta" - pasakė protas.
zvp 5568    
Puiki demo. Pic nuostabus, žodžiai taip pat. Giriu ;)) (y)
Teenagor 5568    
nebloga ;).
le2te 5568    
Nors viena gera demo :)
Grįžti į viršų