ne visada.
Tai, kas mūsų nenužudo - Padaro mus invalidais
Teenagor
5546
Anonimas
5546
#4 Povilai suprantu, kad sėdėti ir nolaifinti prie demotyvacijos yra tavo kasdienybė, bet kai susidursi su tuom realiame gyvenime, tai suprasi, bet dar tau reiktų subręsti iki to. Ir kai tiek žolės apšiksi, tada bus galima pašnekėti apie verkimą.
Anonimas
5546
jeigu suvalgysiu snickers ir nemirsiu tai tapsiu invalidu.
Jaded
5546
Gera mintis! In you face.
Anonimas
5546
nu ir?
povilasq
5546
#2 nu tai tada verk... problem?
Anonimas
5546
mane tai tik stipresni padaro!
Anonimas
5546
Nejuokinga.
Anonimas
5546
aukso zodziai :D
|

