Padekim afrikai, jiem ginklai jau baigesi, ir vaikai zinoma nebeturi ka valgyti... ka jum sunku? jus juk dirbate
Svajonių pasaulyje, - aš turiu VISKĄ.
Mindaugas Pocius
5208
Anonimas
5703
Nu ce zliumbdami nk nepakeisim
Anonimas
5837
negalvojau kad tiek daug turiu
Anonimas
5850
#12 tu svajoji apie materialius dalykus ,kuriuos ir taip turi butiniausius,manau tokie kaip jis svajoja,kad butu ko valgyti :)
Anonimas
5860
as tai svajoju apie naujus rubus,nauja nama, su jacuzzi ir baseinais, dar daugiau tusu, daugiau draugu. ak, kaip butu gera <3
Anonimas
5863
Clay Enos drabuziu kolekcijos reklama
-Viktorija-
5866
;/, verčia susimąstyti...
Anonimas
5867
žiauris šitas , bet geras.
Anonimas
5867
:(
Anonimas
5867
apie naujo gyvenimo pradzia
Anonimas
5867
Ką viską? Namus, šeimą ir maistą? Patikėkit jis apie daugiau net nesvajoja. Apie ką svajoji tu?
Anonimas
5867
Demotyvacija nebutinai turi buti juokinga :)
Anonimas
5867
kaip juokinga... turbut sudinesnios demotyvacijos nesu mates
Gusta-Fang
5867
Mmm...
Anonimas
5867
nebeswaik ok?
fucks
5867
eina nx, kaip ziautu...susimastai td ka turi pats
|

