Man tai tikrai geriau nesiotis video kamera, fotoaparata, uzrasu knygute su tusinuku, kompa su internetu, kompasa su sulankstomu zemelapiu, diktofona, skaicialka, radijuske kokia, prozektoriuka, skaneri, visur kliunanti laikrodi, gps'a ivairiems matavimams plotu, daug kitu irenginiu pagal poreiki, nes kartais tas kas rinka viskam realiai netinka niekam
Svajonės viršūnė!
Anonimas
5062
Geras_Iksas
5108
:D kamštelis :D tai taip, patogiau nesiotis video kamera, juostini fotoaparata, uzrasu knygute su tusinuku, kompa su internetu, kompasa su sulankstomu zemelapiu, diktofona, skaicialka, radijuske kokia, prozektoriuka, skaneri, visur kliunanti laikrodi, gps'a ivairiems matavimams plotu, daug kitu irenginiu pagal poreiki ir nokia 3310 vienoj kisenej, nei kad vietoj to turet viena ismanesni telefona.. :D
Anonimas
5128
Kamstelis - Uzjauciame tave ,kad negali ipirkti viso to ,ka isvardinai :)
Anonimas
5136
Senukas 3310 yra klasika, jam nereikia visokių web browserių, super duper hd kamerų ir kito šlamšto, skirto žmonėms su nepilnavertiškumo kompleksu. Skambučiai ir SMS - tai viskas, ko reikia mobiliąjam telefonui.
Anonimas
5286
Facebook vasalai
Anonimas
5289
ne nu jus totalus loxai .. :)
TheDemotivator
5290
kokia dar foto? Ten gi net kameros nera ;D
Anonimas
5290
Kokia dar foto gi tritkes nespalvotas vaizdas :D cia fotoshopu padirbeta
Anonimas
5290
foto atsidare...
tautvydasas
5298
windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows windows
|

