ahahaha... čia geras
Suvalkietiškas kebabas |
Suvalkietiškas kebabas
Anonimas
4841
ahahaha... čia geras
Anonimas
4944
Nu suvalkijoje tikrai normalus tie kebabai, o demo autorius nebuves ten...
Anonimas
5007
Daug šnekama, bet mažai žinoma. Bullshit, ta tavo demotyvacija, nevykėli..
Anonimas
5039
gili mintis :D
Anonimas
5039
mes esame be galo skupus..;/ ;D
Anonimas
5039
p**da xD
|