šiaip čia tą pelėdą vėsina karštą dieną, manau :D bet išraiška tai awesome :D
Susivaldymas - Vienintelis būdas išlikti pasaulyje pilname idiotų.
Anonimas
4832
Anonimas
5639
Susivaldymas, susilaikymas - tas pats,dažnai susilaikant ir neišliejant pykčio, gali atsirasti psichinių problemų, čia tarp kitko :)
Anonimas
5748
;D
Anonimas
5748
#1 nuotrauka tai buvo, bet pati demotyvacija šita DAUG geresnė.
Anonimas
5748
Po truputi daugeja normaliu demotyvaciju, o ne vien tos apie nesekminga meile ir meilia sunyciams...
Ohh_Nooo
5748
:D Idiotai
Anonimas
5749
puiki demo
Spameris
5749
cool.
Anonimas
5749
ir bus
Anonimas
5749
buvo
|

