PATALPINTI

Sunku atsisveikinti su žmogumi, - kurio ilgai nematysi...

2011.03.15 funkerman
  • 286
20
Sunku atsisveikinti su žmogumi,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5401    
awww kaip miela ;* <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5578    
Pnasu i mano drauge ir jos vaikina <3
Nuotraukos nėra
Anonimas 5582    
#15 Tupas zmogus ;(
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
uzkniso tie vaikuciai suaugusiu situacijose:/
Nuotraukos nėra
Kamilyte 5583    
Aš ir žinau tą jausmą.
Piggytwo 5583    
apsiverk
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
Holywood'o vaikiai ...
ievukas16 5583    
zhinau ta jausma..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#18 super
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#13 tu KIEC. :D
povilasq 5583    
ble, kas puslapi gadina sita emoshit praleisdamas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5583    
#7 lopas yra geras dalykas
prodigy 5583    
dar parasykit: kaip skauda kai nukrenti nuo stogo... tai tas pats beveik
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#8 lopas
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
tai ne nx...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Gi ra-bar-ba-ru padovanot reikia
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
emotyvation alert !
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
O gal kaip tik gera atsisveikint su tuo zmogum, kurio ilgai nematysi
LogInGuy 5584    
Sunku atsiveikinti su žmogumi, kuris tau brangiausias... Gal taip geriau būtų? nes db kai parašei tai..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
nu ir? :D
Grįžti į viršų