awww kaip miela ;* <3
Sunku atsisveikinti su žmogumi, - kurio ilgai nematysi...
Anonimas
5401
Anonimas
5578
Pnasu i mano drauge ir jos vaikina <3
Anonimas
5582
#15 Tupas zmogus ;(
Anonimas
5583
uzkniso tie vaikuciai suaugusiu situacijose:/
Kamilyte
5583
Aš ir žinau tą jausmą.
Piggytwo
5583
apsiverk
Anonimas
5583
Holywood'o vaikiai ...
ievukas16
5583
zhinau ta jausma..
Anonimas
5583
#18 super
Anonimas
5583
#13 tu KIEC. :D
povilasq
5583
ble, kas puslapi gadina sita emoshit praleisdamas?
Anonimas
5583
#7 lopas yra geras dalykas
prodigy
5583
dar parasykit: kaip skauda kai nukrenti nuo stogo... tai tas pats beveik
Anonimas
5584
#8 lopas
Anonimas
5584
tai ne nx...
Anonimas
5584
Gi ra-bar-ba-ru padovanot reikia
Anonimas
5584
emotyvation alert !
Anonimas
5584
O gal kaip tik gera atsisveikint su tuo zmogum, kurio ilgai nematysi
LogInGuy
5584
Sunku atsiveikinti su žmogumi, kuris tau brangiausias... Gal taip geriau būtų? nes db kai parašei tai..
Anonimas
5584
nu ir? :D
|

