Nu ir pasityčiojot dal*****ai.
Šuniukas iš Černobylio - Net ir tokį priglaust norėtum?
Anonimas
5045
Anonimas
5058
nesveiki jus,kad tokias demo darot
Anonimas
5058
cia parsiukas:) zinau pats tokiu daug turiu:D
Anonimas
5060
Vargšelis... Ir tokios baisybės yra TIK žmonių kaltė!
Anonimas
5061
Laisvai, duociau varda spidermenas ir nesiociaus visur. Sakyciau jog veislinis
Anonimas
5061
awwwww... koks mielas
|

