paliubomu sudas tie visi supisti songokai :)
Šūdas tavo tie Songokai - Kai palyginu su savo vaikystės filmukais
Anonimas
4786
Anonimas
5156
#22 Eik bakuganų žiūrėt
Anonimas
5160
Žydras tu, autoriau. Užsiimk merginom, o ne multikais kažkokiais
Anonimas
5175
Pats tu šūdas ...
Anonimas
5185
Pats autorius šūdas
Anonimas
5185
nei tas - nei anas man nepatinka vot
Anonimas
5187
gaidys tas sangokas, tikrai gaidys
Anonimas
5188
Juokingi jus žmones :D
Spameris
5188
#17 Aš labai ramus tiesą sakant ir nežiūrėjau, nes nenorėjau gaišt laiko jam, ten nieko neįvyksta per 20 serijų.
TRubochka
5189
eik nx
Anonimas
5189
#7 ko taip nervojies? Kai vaikas buvai mama neleisdavo ziuret nes per ziauru tau?
Anonimas
5189
norėčiau tokia kolekcija turėt
Anonimas
5189
Kaip vadinasi tiksliai tas filmukas apie elniuka su mama, kur i ekete ikrito?
ReBorN
5189
#4 Made my day. ;D Asmeniškai man, patinka ir senoji animacija, ir drakonų kovos. Tik gaila, kad 'Na Palauk' pamiršot. :( Taipogi, iš dalies sutinku su zvp komentaru, dėl 'laukinių'. ;D Pamenu pats buvau mėgėjas, paleist kamehamę. ;D
Anonimas
5189
Songokas: pats tu sudas...xD
Anonimas
5189
mirtis tam kas sukure sita demo... DBZ da best 4ever!!!!!!
Rocknroll
5189
Pagaliau normali demotyvacija.Aisku kad sudas tie songokai supisti.PRIES KLASIKA NIEKO PALYGINT NEGALI! RESPECT
Anonimas
5189
durnas sarasas
Anonimas
5189
#7 neatsibodo del visko verkt, myzniau?
Anonimas
5189
Songokas!
Spameris
5189
Kaip visada pilnas lietuviškas internetas songoko čiulpikų. Neatsibodo nuo vaikystės tam pačiam čiulpt?
Anonimas
5189
Geri ir sietie, bet dbz gal geriau budavo bent man. Paziurejas visad eidavau pabegiot ar dar ka, ikvebdavo gal. Zinoma jokiu sportininku netapau ir pns, bet turiu ka prisimint, smagei ziuredavos p.s. nera lt rasmenu ant telo ;)
zvp
5189
#4 Gaila negalima čia like'int komentarų, prajuokinai ;D
Anonimas
5189
tiek dbz tiek senoji animacija patinka, o del laukiniu tai tiesa da pati pamenu kai ateini i klase o ten klasiokas skrenda i kede. pasirodo dbz zaidzia
zvp
5189
Laukinių karta užaugo su tuo dbz ;D
Anonimas
5189
Pasol bomze, DBZ forever.
Anonimas
5189
:D As irgi Leopolda ziurejau (goblina)
|

