PATALPINTI

Štai taip aš dabar atrodau Facebook'e - Kol visi krykštauja dėl gėjų santuokų legalizavimo JAV

2015.06.29 ne2rnas
  • 42
8
homoseksualu, santuokos,man, pohui






Nuotraukos nėra
Anonimas 3995    
kas kur nori ten tas ir skelbiasi,ko jus pykstat jeigu zmones skelbia tas veliaveles feisbuke? feisbukas tam ir yra kad visi skelbtusi. patys sedekit tyliai. lol
starka 4014    
per daug issivaizdin sedetu tyliai tai nea...
Nuotraukos nėra
Anonimas 4014    
:D:D:D Kas atidžiau įsižiūrės, tai čia demotyvacija kvadratu
Nuotraukos nėra
Anonimas 4015    
Visi zino, nereikia cia niekam skelbtis lyg koks specialus dalykas cia butu.Jei jiems tep patinga tegul jie daro ka nori, man taspats bet skelbtis ant visu kampu nu na.Dar poto galvoja kodel ju nekencia.
ZiuZiu 4015    
Apsimestinė tolerancija, nėr nieko blogiau :)))
Nuotraukos nėra
Anonimas 4015    
Tu kietas, ne2rnas, medali jau atsiemei is prezidenturos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 4015    
Tikrai nejauciu kazkokios bukos neapykantos homoseksualams, bet visas sitas vajus, su tom lgbt velevialem, tai kazkokia komiska pakazucha (atsiprasau uz issireiskima).
Nuotraukos nėra
Anonimas 4015    
pppšššrrrr
Grįžti į viršų