PATALPINTI

Štai kodėl - šiais laikais praktiškai nebėra džentelemenų.

2012.02.01 Gefungelis
  • 151
4
Štai kodėl







Spameris 5256    
#2 Turiu tam talentą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5256    
nafig jie reikalingi. Per akis ir tu likusiuju
Nuotraukos nėra
Anonimas 5257    
Spermantas, tu pro subine sugebejai kiausialaste surast.
Spameris 5257    
Aš irgi taip atsiradau.
Grįžti į viršų