PATALPINTI

Štai kodėl - moterys žiūri futbolą...

2018.06.19 abudaby
  • 99
25
f,moterys,kodel, moterys, ziuri, futbola,sportas







Nuotraukos nėra
Anonimas 2927    
Kiek komentarų dėl š...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5448    
komentuojant ne i tema biski beveik visi
Nuotraukos nėra
Anonimas 5476    
#20 Priciom cia barca? jis real madride zaidzia jei ka. pres tai zaide man unt,tai barca cia taip is oro pasakei ... ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5477    
Knisa kai su boba futbolą žiūriu, aš matau techniką kamuolio apdirbimą įvarčius... Mano boba: - O matei koks 9 gražus? opa, o 7 kokie raumenys... ir t.t užsikimšt smegenys gali nuo tokių kalbų.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5499    
Seniau labai jo nemegau. Dar ir dabar jis man nelabai patinka bet pasakysiu, kad siaip dabar tai jis yra nenormaliai geras zaidejas, juk pagerino imustu ivarciu skaiciu per viena sezona Ispanijoj, siaip jis tikrai geras zaidejas ir jau nebe taip akivaizdziai ir mergaitiskai griuna kaip dazniau. Istikruju, pasieke bicas labai daug. O jei paveikslelis - jo kunas labai grazus, bet galbut noreta pasakyti kad futbola moterys ziuri ne del butent Ronaldo, o del TOKIU KAIP Ronaldo, ta prasme graziu bicu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
BARCA LOCHU KOMANDA.Dekui uz demesi :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5504    
Išsitrynkit galvas visi..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
kaip jis čia nevaidina pražangos griūdamas???
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
Geltona kortelė jam už tai :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5506    
#11 Duoda ir už tai jai nėr rūbo po apačia. Per PČ finalą, gi buvo pasivilkęs Ispans. Bet vstk gavo...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5507    
ka jus suprantat,tik stumt ir sugebat ant ronaldo, o patys nieko panasaus nepasiektumet.neturedami motyvo vadinat ji gejum ir t.t.atsigaukit jus biski realybej.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5508    
#13 as nemegstu ronaldo, bet bl, wade'as juodas, tuo ir blogiau ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
Tai čia kas antras lietuvis toki sudėjimą turi :) O veidelis jo tai tikrai ne iš gražiausių :) Žinoma skonio reikalas.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5509    
1. Uz marskineliu nusivilkima rungtyniu metu(jei po jais nera jokio kito rubo) yra skiriama geltona kortele :) 2. Ronaldu kristina - ne futbolininkas, o siknakrapstis(gomikas, py**ras ir t.t :) P.S. Su antru punktu gincytis beviltiska, nes tai mano asmenine ir vienintele teisinga nuomone : )
FarmVille 5509    
krepšininkų tokių pačių pilna
Nuotraukos nėra
Anonimas 5637    
futbola ziuriu nes man tai idomus sportas, o ronaldo tai nekenciu, taip, jis labai gerai zaidzia, bet vistiek jis man nepatinka...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5639    
nekenčiu kai taip sako :D futbolą žiūriu ir kaip tik nemėgstu ronaldo
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Pritariu #6
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
Stai kodel, ji ziuri ir gejai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5643    
px kad jis ne gejus ,bet tai neesme :D zmonem tik apkalbet kitus
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
galima po rugtyniu nusirengti, o rungtyniu metu tai tikrai ne
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
#1 galima nusirengt, bet uz tai gauni geltona kortele
Nuotraukos nėra
Anonimas 5644    
Čia Kristina? :D
briedis01 5644    
tai kad ne del to, ir isvis db gi negalima nusirengt :P
Grįžti į viršų