Kiek komentarų dėl š...
Štai kodėl - moterys žiūri futbolą...
Anonimas
2927
Anonimas
5448
komentuojant ne i tema biski beveik visi
Anonimas
5476
#20 Priciom cia barca? jis real madride zaidzia jei ka. pres tai zaide man unt,tai barca cia taip is oro pasakei ... ;)
Anonimas
5477
Knisa kai su boba futbolą žiūriu, aš matau techniką kamuolio apdirbimą įvarčius... Mano boba: - O matei koks 9 gražus? opa, o 7 kokie raumenys... ir t.t užsikimšt smegenys gali nuo tokių kalbų.
Anonimas
5499
Seniau labai jo nemegau. Dar ir dabar jis man nelabai patinka bet pasakysiu, kad siaip dabar tai jis yra nenormaliai geras zaidejas, juk pagerino imustu ivarciu skaiciu per viena sezona Ispanijoj, siaip jis tikrai geras zaidejas ir jau nebe taip akivaizdziai ir mergaitiskai griuna kaip dazniau. Istikruju, pasieke bicas labai daug. O jei paveikslelis - jo kunas labai grazus, bet galbut noreta pasakyti kad futbola moterys ziuri ne del butent Ronaldo, o del TOKIU KAIP Ronaldo, ta prasme graziu bicu
Anonimas
5504
BARCA LOCHU KOMANDA.Dekui uz demesi :)
Anonimas
5504
Išsitrynkit galvas visi..
Anonimas
5506
kaip jis čia nevaidina pražangos griūdamas???
Anonimas
5506
Geltona kortelė jam už tai :D
Anonimas
5506
#11 Duoda ir už tai jai nėr rūbo po apačia. Per PČ finalą, gi buvo pasivilkęs Ispans. Bet vstk gavo...
Anonimas
5507
ka jus suprantat,tik stumt ir sugebat ant ronaldo, o patys nieko panasaus nepasiektumet.neturedami motyvo vadinat ji gejum ir t.t.atsigaukit jus biski realybej.
Anonimas
5508
#13 as nemegstu ronaldo, bet bl, wade'as juodas, tuo ir blogiau ;)
Anonimas
5509
cdn.gossiboocrew.com/wp-content/uploads/2009/04/d-wade-no-shirt.jpg kuo blogiau?
Anonimas
5509
Tai čia kas antras lietuvis toki sudėjimą turi :) O veidelis jo tai tikrai ne iš gražiausių :) Žinoma skonio reikalas.
Anonimas
5509
1. Uz marskineliu nusivilkima rungtyniu metu(jei po jais nera jokio kito rubo) yra skiriama geltona kortele :) 2. Ronaldu kristina - ne futbolininkas, o siknakrapstis(gomikas, py**ras ir t.t :) P.S. Su antru punktu gincytis beviltiska, nes tai mano asmenine ir vienintele teisinga nuomone : )
FarmVille
5509
krepšininkų tokių pačių pilna
Anonimas
5637
futbola ziuriu nes man tai idomus sportas, o ronaldo tai nekenciu, taip, jis labai gerai zaidzia, bet vistiek jis man nepatinka...
Anonimas
5639
nekenčiu kai taip sako :D futbolą žiūriu ir kaip tik nemėgstu ronaldo
Anonimas
5643
Pritariu #6
Anonimas
5643
Stai kodel, ji ziuri ir gejai
Anonimas
5643
px kad jis ne gejus ,bet tai neesme :D zmonem tik apkalbet kitus
Anonimas
5644
galima po rugtyniu nusirengti, o rungtyniu metu tai tikrai ne
Anonimas
5644
#1 galima nusirengt, bet uz tai gauni geltona kortele
Anonimas
5644
Čia Kristina? :D
briedis01
5644
tai kad ne del to, ir isvis db gi negalima nusirengt :P
|

