Kažkas ir su lotynų, ir su anglų susipykęs :)
Štai kaip stipriai myli - kiekvienas zodiako ženklas
Anonimas
3898
Anonimas
3912
Nu viskas aisku dabar kas myli ir kas nemyli...
Anonimas
3913
#5 Lotynu , px kad anglai tuos pacius naudoja
Anonimas
3916
#5 abeliuk, its latin. ;)
Anonimas
3917
#5 nu nihuja, lotynu visigi
Anonimas
3917
#3 anglu, abeli tu
Anonimas
3918
uzknisa tie zmones kurie tiki tokiais brudais.
Anonimas
3918
#2 čia lotynų
Anonimas
3918
as su anglu suspykes :D
Anonimas
3918
Nu va..
|

