Uzskaitau :D Bet vistiek atsitinka kad ka nors nedarai :D
Štai kaip atrodau, - kai baigiu savo namų darbus 3 valandą nakties
Anonimas
5184
TheDemotivator
5217
Reusvinobabas
Anonimas
5223
bich please, pabandyk baigt 7:50 ryto visą naktį splendžiant
Anonimas
5223
Ne nu nafik :D patalpinau šią demotyvaciją gal rugsėjį.. nu kad 2011 metai buvo, o dabar tik patvirtino :/
Anonimas
5223
Bet čystai taip atrodžiau,kai priėš kelias dienas baigiau 3h mokintis kontrui. :D
Anonimas
5224
taip vakar atrodziau kai 3 nakties mass effekta trecia uzbaigiau :D
Anonimas
5224
O, tikriausiai likusius tokioje būsenoje nusirašinėji? :D
|

