Koks čia per ruonis
Štai čia tai išradingumas, - o ne pimpalas ant kapoto...
Anonimas
997
Anonimas
997
Aistuteliuke13
4942
Kas tai, padare turbut isradingas ir prikolistas:D
Anonimas
4944
Ir dar ant policijos masinu :D
kaipziauru
4944
tikrai gerai padaryta :)
Anonimas
4944
sphotos-h.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/532429_10200116903916033_1528314990_n.jpg
Anonimas
4944
#5 nepamirškim papu:)
Anonimas
4944
pimpalas būtų geriau
Anonimas
4944
Primena filma "Ratai"
Anonimas
4945
#2 siaip smilai ant kapoto tik akys ant langu =)
Anonimas
4946
kokio kapoto? :D neskiri lango nuo kapoto?
Anonimas
4946
:D, ir kur cia isradingumas??? :D, pora smilu ant kapoto?? :D, prajuokinai demo kurejau.
|

