nesvarbu turinys??? o jei parasytu eik nx tai ir td pradziugintu?
SMS nuo brangaus žmogaus - Nesvarbu nei jos ilgis, nei koks turinys, bet visada pradžiugina
Anonimas
5109
Anonimas
5224
Niekad man neraso :(
Anonimas
5427
Tikrai.. Eik tu nx pradžiugintų kažin? :D
Anonimas
5437
Visada! Jei žinutė nepradžiugina, tai jau nebe nuo mylimo žmogaus gavai :D
Anonimas
5437
tikrai ne visada.;/
Kira
5438
#5 Nebutu Ieva....
XciclonX
5438
#4 Tu gal juokų nesupranti? Negi visada į emotyvacijas reikia žiūrėti rimtai ir taip jau jų čia daug, o tai kartais ir nervinti pradeda, neprimesk labai jau rimtos ir suaugusios...
Anonimas
5438
Manau, kad visi suprato, jog autorius turėjo omeny, ką nors normalaus, bet jum visiems svarbiausia išsiknisynėt.
XciclonX
5438
Mergina parašo naktį "Susiradau gražesnį", antras sms'as "Likime draugais", ryte jau nebe atrašo :)
Anonimas
5438
Emotyvacija...
Anonimas
5439
bet tai kaaai xD nu jo miau
|

