+5! man patiko!
Smagu, kad visada esu teisus - Blogai, kad esu pesimistas
cigo
5892
Anonimas
5893
ne pesimistu o pesimistas..
chzarija
5893
taip..
Anonimas
5893
Tu ne visada teisus. Kartais klysti dėl linksnio. :D
Anonimas
5893
As turejau paklausti kad man minti issaiskintu :) geras 5 :)
Drags
5893
Super :) Užskaityta ;)
sueis
5893
Patinka labai :)
Anonimas
5893
Labai gera!
|

