PATALPINTI
Jei esi mielas, tai ir parodyk, o ne lauk, kol mergina pati supras. O "vietiniai durneliai" tai ir būna tik tam laikui.
Aš taip pat nesijuokiau. Iš pradžių buvo gana juokinga, ypač, kai žmonės juokiasi :D, o vėliau truputėlį pabodo...
Grįžti į viršų