PATALPINTI

Skaudu suprasti, ką mes darome, - bet dar skaudžiau, kad net neketiname liautis.

2010.10.20 Kerol
  • 47
12
Skaudu suprasti, ką mes darome,







Nuotraukos nėra
Anonimas 5718    
o visu skaudziausia, kad vietoj humoro, dedamos senos nuvalkiotos mintys.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5723    
skaudziausia yra tai, kad niekas neketina tom aukom padet, tik ziuri ir nk nedaro
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Kas ten toj nuotraukoj per batai??? Nu bleee, dar ir tokius žmonės nešioja
BlackCat 5725    
trū
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Tokiems reikia patiems į kaili stirpiai duot. Neišauklėti debilai. (Atsiprašau už nekorektiška žodi, bet kaip juos dar galima pavadinti?? Tai buvo švelniausia ką galėjau pasakyti.) :///
Nuotraukos nėra
Anonimas 5725    
Cia demonas :)) is akiu prozektoriai sviecia :D
quisnox 5726    
Šita demo man nepriot, nes kažkokie čia nevykę smurtautojai. Paprastai būna skustagalviai marozai.
Rocknroll 5726    
Tokiems loxams anksciau ar veliau charakteris vistiek pakisa koja
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
skaudu suprasti, ka mes darome (failmotyvacjas), bet dar skaudziau, kad neketiname liautis.

so true, FAILmotyvatoriai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Ir vėl namų šeimininkės... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5726    
Iš namų šeimininkių:)
RYBA 5726    
č.m.o.
Grįžti į viršų