Dar iPhone telefonus pamiršot....
Šiuolaikinio jaunimo vertybės
Anonimas
1879
Anonimas
5212
Nusiperki paprastus inkariukus ir vsio.
JuliusSad
5278
#17 adidas? kaskas skaityt nemoka ir nike zenklo nepazysta
Anonimas
5391
Zjbs batukai :)) tik adidas man labiau patinka :D ir tikrai nesu firmų auka, bet jau geriau nešiot adidas, nike ar pan. orginala, o ne labdarinius kokius :D
.oranGe
5448
Adidas <3
Anonimas
5449
tokiu tai nemegstu kur i fb prided fotkiu batu ir klaus kjaijpj arj mjajnj tjiktju?j
warkl
5449
#1 koks tikslus pavadinimas siu batu?
Fanatikeee
5449
#1 negrazus
Anonimas
5449
Man tai nėra vertybė, tai tiesiog miela smulkmena. Juk gyvenimas ir susideda iš mažų džiaugsmų.
Anonimas
5449
nereaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalus batai,dievinu:33333
Anonimas
5449
Tipo batai? Cia kaip Afrikoj :D taip smarkiai Lietuva krize paveike?:D
LogInGuy
5450
ha aš senas, jau geriau būt senu ir jaunu, negu pop kulturos auka... Dėjau aš nike adidas ar dar koks š, kad ir gabbana... DEJAU...
anonymouss
5450
#4 tipo brendų aukos. bent jau aš taip supratau.
Anonimas
5450
kelias poras omg mad dėl patogumo nžn bet atrodo šudinai :)
Anonimas
5450
Pats turiu situ nike dunk high keles poras ziaurei zjbs patogus ir grazus
Anonimas
5450
kai patogu tai ir kelias nevargina :D
Anonimas
5450
Help,captain obvious!
Anonimas
5450
taip gaunas kad ir as nebe :( #2
Geras_Iksas
5450
vadinas as jau nebe jaunas :/
Anonimas
5450
galėjo šitus uždėt :D www.tresdope.com/wp-content/uploads/2010/07/jeremyscot.jpeg
|

