PATALPINTI

Šiuolaikiniai vakarėliai - Juose kiečiausi vėliausiai kritę arba neapsivėmę

2011.03.13 Geografas
  • 166
10
eikit, sportuoti, ar, bent, nd, blt






Spameris 5579    
#1 Žinai, papasakok savo močiutei.
Geografas 5583    
#6 Vo mldc demo suprasta stengtasi neveltui :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Fail demo. Jei su normalia xebra geriat tai px, kada smingi ir kiek, kur ir kaip apsivemi. ;)
anonimas 5584    
#6 nereikedavo tiek daug, nes greiciau nuluzdavo :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
#5 posto autoriau tu klysti, pries tiek ir tiek metu nereikedavo tiek alkoholio kad gerai pasilinksmint..
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Ne nu nx sitos demo atoriui turbut 14 metu... tipo anksciau budavo kitaip? Pries 20 metu buvo kitaip? :D Pries kiek cia metu buvo kitaip?
Nuotraukos nėra
ecs 5584    
O jei jau smigsi pirmas.. gero nelauk :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5584    
Tai bl kiek tau metu, kad zinai kaip anksciau zmones tusindavo??
LogInGuy 5584    
na šjp tiesa, jei anksti smigsi arba apsivemsi, tai kita diena visi šaipysis
Nuotraukos nėra
mogle 5584    
net mano močiutė sakė, kad prisigėrus iki komos yra per vakarėlį :D nusišnekat su tokiom demo
Grįžti į viršų