#1 Žinai, papasakok savo močiutei.
Šiuolaikiniai vakarėliai - Juose kiečiausi vėliausiai kritę arba neapsivėmę
Spameris
5579
Anonimas
5584
Fail demo. Jei su normalia xebra geriat tai px, kada smingi ir kiek, kur ir kaip apsivemi. ;)
anonimas
5584
#6 nereikedavo tiek daug, nes greiciau nuluzdavo :D
Anonimas
5584
#5 posto autoriau tu klysti, pries tiek ir tiek metu nereikedavo tiek alkoholio kad gerai pasilinksmint..
Anonimas
5584
Ne nu nx sitos demo atoriui turbut 14 metu... tipo anksciau budavo kitaip? Pries 20 metu buvo kitaip? :D Pries kiek cia metu buvo kitaip?
ecs
5584
O jei jau smigsi pirmas.. gero nelauk :D
Anonimas
5584
Tai bl kiek tau metu, kad zinai kaip anksciau zmones tusindavo??
LogInGuy
5584
na šjp tiesa, jei anksti smigsi arba apsivemsi, tai kita diena visi šaipysis
mogle
5584
net mano močiutė sakė, kad prisigėrus iki komos yra per vakarėlį :D nusišnekat su tokiom demo
|

