kuo didesne sirdis tuo daugiau telpa :))
Širdis ne muziejus - Ji pasikabina tik vieną paveikslą
Anonimas
5619
Anonimas
5619
man atrodo kad sirdis kaip tik muziejus, nes joje pasilieka ne vienas zmogus, o dar artimieji draugai :P juk juos tai pat sirdeleje talpinam :P
Anonimas
5619
Asile, ką tu išvis vis supranti, jei jau toks kietas ar kieta, tai sukurk TĄ GERĄ demotyvaciją, tada visi tau paplosim!!!!!!!!!!
Anonimas
5620
kas jums čia gražu? Šūdas čia o ne demotyvacija!!!
Polina.
5624
Tiesa...
Anonimas
5624
gražu
Anonimas
5624
patiko labai labai ;]
|

