PATALPINTI

Širdis ne muziejus - Ji pasikabina tik vieną paveikslą

2011.02.04 Nevok
  • 195
7
Širdis ne muziejus







Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
kuo didesne sirdis tuo daugiau telpa :))
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
man atrodo kad sirdis kaip tik muziejus, nes joje pasilieka ne vienas zmogus, o dar artimieji draugai :P juk juos tai pat sirdeleje talpinam :P
Nuotraukos nėra
Anonimas 5619    
Asile, ką tu išvis vis supranti, jei jau toks kietas ar kieta, tai sukurk TĄ GERĄ demotyvaciją, tada visi tau paplosim!!!!!!!!!!
Nuotraukos nėra
Anonimas 5620    
kas jums čia gražu? Šūdas čia o ne demotyvacija!!!
Polina. 5624    
Tiesa...
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
gražu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5624    
patiko labai labai ;]
Grįžti į viršų