durnas tas kuris atleidzia ir pamirsta, silpnas tas kuris nemoka atleist, stiprus tas kuris moka atleist bet niekad nepamirsta, tas kur neatleidzia ir nepamirsta karstakosis kuris tuo toli nenueis ;) Sakydamas atleisk neturejau galvoje su tuo taikytis...
Silpnieji niekada neatleidžia. - Atlaidumas - tai stipriųjų savybė.
Anonimas
5605
Anonimas
5605
nx dulkinasi o ryte tik pasako "aš nėsčia nuo kito"
funkerman
5606
visiskai ne. Stiprus tas, kuris turi principus. O tas, kuri visi zeidzia ar musa, o jis visiems atleidzia, tai kame cia stiprybe?
Anonimas
5606
#7 Sutinku, jauciu demo kurejas kazka prisidirbo ir nori kad jam atleistu
Anonimas
5606
tai kvailiai atleidzia ir pamirsta, o stiprieji atleidzia bet nepamirsta
Anonimas
5606
manau atvirksciai - kas visalaik atleidzia, tas ir yra silpnas. Reik turet savo nuomone!
Anonimas
5606
Emo bullshit
Mr.Gulbius
5606
Shit, reiskia as tikrai silpnas...
Anonimas
5607
Užsispyrimas, tai sau taško padėjimas, kad negrįši ten, kur tau visada reikės švaistyti savo energiją dėl to, ko niekad negausi.
Anonimas
5607
Kvailoka demotyvacija.Viskas priklauso nuo aplinkybiu.Yra dalyku,u kuriuos galima atleist ir uz kuriuos ne.
Anonimas
5607
moket atleist sunku. tikrai turi but stiprus
|

