PATALPINTI

Sezoną "Nei juoktis, nei verkt..." - Skelbiame atidarytu!

2015.02.01 ne2rnas
  • 26
4
politines, reklamos,juokingos, reklamos







Nuotraukos nėra
Anonimas 4155    
Pirmame perskaiciau "subrendes kebabas - geriau" :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 4161    
Ir kiek dar laiko tur praiti kkad zmones papirkt reiktu daugiau negu grazios foto su vaikais ar pazado ant plakato kad gyvenimas bus geresnis?
paganus 4162    
svarbu uz visu musu pinigus apmoketa :D
Gyvenimo_Budas 4162    
Vienų ir kitų trolinimas :D
Grįžti į viršų