#1 mažiau juokauk, dvyliktokam dar egzai bus, o dešimtokai ne visur bet dar pilnai mokosi iki birželio 8
Šeštokai, septintokai, aštuntokai, devintokai, - dešimtokai, vienoliktokai, dvyliktokai. Vasara atėjo o mes mokomės......
Anonimas
5141
Anonimas
5506
#3 ha jau 27 desimtokam kaikuriem atostogos :D
Anonimas
5506
Jauciu dabartinis jaunimas kuris auga issikovos kad 4 menesius butu vasara :D
Nigeris9
5506
Mums dar reiks iki 10 eiti :|
Anonimas
5506
Cha, ryt mums (dešimtokams) paskutinė dienelė!
Anonimas
5506
Tai kad 10tokai ir 12tokai nesimoko jau..
|

