mano sese niekada manes neskundzia. :)
Sąžiningumas: prisipažinti mamai anksčiau, - nei brolis ar sesuo spės tai padaryti pirmi
Anonimas
5683
Anonimas
5684
prisipazink kol broklis ar sesuo neprisipazino WTF?
Anonimas
5684
Ir tai vienas is geriausiu atveju , tada ir tevai kitaip ziuri y tai :) bet pamenu,kad maniskiaii taip darydavo
Anonimas
5685
o teisingumas paleisti zarnas skundikui
Anonimas
5685
pasake 10metis vaikas...
TyGavno
5685
Like :))
Anonimas
5685
blogai suformuluotas teiginys. 2 į 30 lapkričio įsirašyk
|

