PATALPINTI

Sarkazmas - žemiausia humoro forma - tačiau aukščiausios formos žvalgyba

2010.05.10 mama
  • 147
15
sarkazmas,house,oscar, wilde,humoras







Nuotraukos nėra
Anonimas 5738    
Sarkazmas - aukščiausia humoro forma. Sarkazmas ftw. Fuckin' yeah
Nuotraukos nėra
Anonimas 5799    
#13 pritariu
Rutele 5825    
visiškai nepritariu užrašui
Nuotraukos nėra
Anonimas 5836    
sarkazmas ir ironija yra gerai.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5868    
#2 žemiausia - tai ne lengviausia , o pagal , sakykime , žiaurumo skalę žemiausia . :)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5884    
sarkazmas kaip ir ironija - intelekto padariniai
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
Reik pastebėt dalykus kad iš jų pasityčiot, tai paskata kuo daugiau pastebėt
Nuotraukos nėra
Anonimas 5890    
gal "izvagumas" noreja pasakyt... vilnium kvep lietuviskas raides skiryma bet vistiek normaliai sneket nemok *nusispjove ir nueja*
Nyctereutes 5891    
koks ryšys tarp sarkazmo ir žvalgybos?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
pievos krc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
desimciametis - is tavo niko sprendziu, kad tau 10 metu, bet jei atvirai daugiau 7m neduociau.. nu jau ant tiek apgailetinai parasei, geriau nerasyk, nevargink klaviaturos.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5891    
anas gaidys bet serjelas baiki krc
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Protingai naudojamas sarkazmas gali būti labai linksmas ir idomus bendravimo būdas žmonių grupėje.
Siandien hebra sudėjo tikrai nelabai tikusias demotyvacijas ;)
Nuotraukos nėra
Anonimas 5892    
Sarkazmas nėra žemiausia humoro forma. Beveik atvirkščiai. Sarkazmui reik turėt košės galvoj
chzarija 5892    
sarkazmas yra gerai, sarkazmas gydo nuo pesimizmo
Grįžti į viršų