PATALPINTI

Sako šykštus moka dukart - Eisiu dirbti pas šykštų.

2010.08.25 Genijus18
  • 62
13
Sako šykštus moka dukart







naujokas1 3252    
Seniai laikas
Nuotraukos nėra
Sauliusman 5778    
tetis meksta blynus su uogiene
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
aha aš ir eisiu
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Lietuviska demotyvacija tai tokia pamokanti, nepalyginsi su EN.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#14 O tu pasuk savo isdaunintas smegeneles.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
Kas cia demotyvuojancio daunai jus?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5781    
#10 Ir cukrum..
Nuotraukos nėra
Svaike 5781    
tai aišku moka du kart: avansą ir algą.
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
#10 blt,blt... :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5782    
nesąmonė čia, labiau anekdotas. :)

o, kad šykštus moka dukart, tai gryna tiesa. ;] pavizdys, mano senelis. :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
cia geras :D
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
kas tapo turtingu viska dalindamas?
Nuotraukos nėra
Anonimas 5783    
Nesamone :)
Grįžti į viršų