gal iseik i lauka? nes tik chatindama(s) iskaudinsi savo gyvenima....
|
|
|
Anonimas
5438
gal iseik i lauka? nes tik chatindama(s) iskaudinsi savo gyvenima....
Anonimas
5466
CHA, GAYYYYYYYYYYYYYYY
Anonimas
5466
:D tokia nesąmonė:D
Geras_Iksas
5468
komentaras #1 zymiai geresnis uz pacia "demo" :D
Anonimas
5468
tokia demo pamacius, noris pamatyt autoriu :D
Punceka
5468
kodėl jums atrodo, kad čia portalas „apsiverkim“??
|