PATALPINTI

Rugsėjo 1-osios - evoliucija

2015.09.01 Aura9
  • 22
3
Rugsėjo 1-osios







Ignassin 3950    
Būdamas stjūdentu nė karto nepraleidau rugsėjo pirmosios: Ateit po vasaros, paplepėt su grupiokais, pasivaikščiot po laisvę ar senamiestį ir įkalt po pora alaus. Buvo tokių kur nesirodė, bet niekam ir nebuvo įdomu, matyt svarbiau pamiegot. Vistiek gyvenime niekada neišsimiegosi.
Nuotraukos nėra
Anonimas 3951    
Vat būtent teip ir yra XD
Nuotraukos nėra
Anonimas 3951    
Būtent taip ir buvo šįryt :)
Grįžti į viršų