atsiperka ir dar kaip :)
Reklama - niekada neverta ja tikėti
Anonimas
5778
Anonimas
5781
#7 O tau kas nors liepia i jas ziureti?:) Manau,kad ne taigi laisvas eik prie kitu demo prisikabinet
Paulius93
5781
Nu ,valkata. Tu su savo valkatiškom demotyvacijom jau dasiknisai link mano nervų. Nebekelk tų nesąmonių. Baisu daros.
Anonimas
5784
atsiperka :D
Anonimas
5785
#7 #8 eikit nahui blet urodai !
Anonimas
5786
patalpino valkata :D irgi geras ;D
strawberry
5786
Geras prikolas :D
OoS
5787
|

